Data publicării: Miercuri, 5 feb 2020
Având în vedere prevederile art. 40 alin. (1) lit. a) și art. 50 alin. (1) și alin. (2) din H.G. nr. 611/2008 privind organizarea și dezvoltarea carierei funcționarilor publici, cu modificările și completările ulterioare, comisia de concurs comunică următoarele rezultate ale selecției dosarelor de înscriere:
Nr. crt. |
Numele și prenumele candidatului |
Funcţia publică |
Instituţia publică |
Rezultatul selecţiei |
1. |
Ardeleanu Vlad-Vasile |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
2. |
Boroșoiu Dănuț-Marinică |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
3. |
Fâciu Iulian-Constantin |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
4. |
Ilie Andreea-Maria |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
5. |
Leonte Ștefan-Victor |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
6. |
Mogoș Adrian-Alexandru |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
7. |
Olaru Alexandru-Cristian |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
Nr. crt. |
Numele și prenumele candidatului |
Funcţia publică |
Instituţia publică |
Rezultatul selecţiei |
1. |
Arsenie Angelica-Lenuța |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
2. |
Munteanu Florentin |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
3. |
Răgălie Florin-Radu |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
4. |
Țoca Dana |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
5. |
Vișan Ioan-Adrian |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
Nr. crt. |
Numele și prenumele candidatului |
Funcţia publică |
Instituţia publică |
Rezultatul selecţiei |
1. |
Bolintineanu Dan-Ionuț |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
2. |
Cornețeanu Mihai |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
3. |
Chiriță Cristian-Ionel |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
4. |
Dumitru Vicențiu-Marian |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
5. |
Ilie Ionuț-Daniel |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
6. |
Luță Maria-Adriana |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
7. |
Marin Daniel |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
8. |
Meraru Eduard-Mihail |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
9. |
Nadolu-Gabrian Dumitru |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
10. |
Petrache Ionuț-Mădălin |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
11. |
Radu Marius |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
12. |
Rotariu Ancuța-Ionela |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
13. |
Trașcă Alexandru-Daniel |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
14. |
Turliu Daniel |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
Nr. crt. |
Numele și prenumele candidatului |
Funcţia publică |
Instituţia publică |
Rezultatul selecţiei |
1. |
Dobre Ionel-Cristian |
polițist local clasa I, grad profesional asistent |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
2. |
Doncea Florin-Eugen |
polițist local clasa I, grad profesional asistent |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
3. |
Lucaciu Simona-Georgiana |
polițist local clasa I, grad profesional asistent |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
4. |
Marin Radu-George |
polițist local clasa I, grad profesional asistent |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
Nr. crt. |
Numele și prenumele candidatului |
Funcţia publică |
Instituţia publică |
Rezultatul selecţiei |
1. |
Bădică Florin |
polițist local clasa I, grad profesional debutant |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
2. |
Dumitrașcu Alexandru-Cristian |
polițist local clasa I, grad profesional debutant |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
3. |
Fasching Ștefan-Alexandru |
polițist local clasa I, grad profesional debutant |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
4. |
Gherman Marinela |
polițist local clasa I, grad profesional debutant |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
5. |
Lăpădat Adrian-Ionuț |
polițist local clasa I, grad profesional debutant |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
6. |
Marcu Sever-Mihai |
polițist local clasa I, grad profesional debutant |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
7. |
Micu Marius-Daniel |
polițist local clasa I, grad profesional debutant |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
8. |
Neamțu Alin-Alexandru |
polițist local clasa I, grad profesional debutant |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
9. |
Stanică Paula |
polițist local clasa I, grad profesional debutant |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
Nr. crt. |
Numele și prenumele candidatului |
Funcţia publică |
Instituţia publică |
Rezultatul selecţiei |
1. |
Baba-Costescu Constantin-Cristian |
polițist local clasa I, grad profesional debutant |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
2. |
Bădăluță George |
polițist local clasa I, grad profesional debutant |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
3. |
Brîndușă Violeta-Cristina |
polițist local clasa I, grad profesional debutant |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
4. |
Bordei-Verde Teodora |
polițist local clasa I, grad profesional debutant |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
5. |
Chiriță Adrian-Ionel |
polițist local clasa I, grad profesional debutant |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
6. |
Coman Nicolae-Daniel |
polițist local clasa I, grad profesional debutant |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
7. |
Dumitrașcu Ana-Maria |
polițist local clasa I, grad profesional debutant |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
8. |
Iancu Sabina |
polițist local clasa I, grad profesional debutant |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
9. |
Ioancă Cristina-Iuliana |
polițist local clasa I, grad profesional debutant |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
10. |
Mănăilă Sorin-Iulian |
polițist local clasa I, grad profesional debutant |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
11. |
Neamțu Cătălin-George |
polițist local clasa I, grad profesional debutant |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
12. |
Nicoară Andrei-Marius |
polițist local clasa I, grad profesional debutant |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
13. |
Păcuraru Iulia-Raluca |
polițist local clasa I, grad profesional debutant |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
14. |
Radu Ionel |
polițist local clasa I, grad profesional debutant |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
15. |
Sîrbu Florin |
polițist local clasa I, grad profesional debutant |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
16. |
Szasz Andrei-Mihai |
polițist local clasa I, grad profesional debutant |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
Nr. crt. |
Numele și prenumele candidatului |
Funcţia publică |
Instituţia publică |
Rezultatul selecţiei |
1. |
Gheorghe Mihăiță-Sergiu |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
2. |
Gugiu Florian-Vlăduț |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
3. |
Stanciu Melania-Elena |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
4. |
Tudorache George-Bogdan |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |
Nr. crt. |
Numele și prenumele candidatului |
Funcţia publică |
Instituţia publică |
Rezultatul selecţiei |
1. |
Dociu Alexandru-Ionuț |
polițist local clasa III, |
D.G.P.L. Sector 6 |
Admis |